M-GLKS "Zaodrze Oława" - strona nieoficjalna

Tramp Dziuplina - Widawa Grędzina
Oleśnica Mała - Chwalibożyce II
Burza Swojków - Czarni Piekary

Nad Zaodrzem pojawiła się "Tęcza"

• autor: administrator, 2014-01-09 00:00

Miło jest nam poinformować, że nasz klub nawiązał współpracę ze Stowarzyszeniem Pomocy Dzieciom "Tęcza" w Oławie. Otworzył również sklep zaodrzańskiego fana.

Zaodrze udostępniło nieodpłatnie miejsce reklamowe z przodu koszulek. Klub również zamieścił logo stowarzyszenia na kalendarzu 2014 roku. Jego zarząd nie krył zadowolenia z inicjatywy podjętej przez klub. Prezes LZS "Zaodrze Oława" wierzy, że "Tęcza" na koszulkach będzie przynosić wiele szczęścia drużynie podczas zmagań meczowych.

Od niedawna można nabywać gadżety klubowe w sklepie fana. Jak na razie została wprowadzona linia produktów oparta na różnych wzorach koszulek damskich jak i męskich. Można również nabyć kubek ze znakiem towarowym klubu. W przyszłości będą pojawiać się nowe gadżety. Jeśli masz pomysł na wzór na koszulce lub gadżet, daj nam znać na profilu facebook'owym.

Wszystkie towary możesz nabyć na stronie http://frapper.cupsell.pl/k/zaodrze-olawa-fan-klub

Już w sobotę (01.02.2014 r.) w Marcinkowicach o godz. 10.00 na hali, będzie można zobaczyć Zaodrze prezentujące się z "Tęczą" na koszulkach. Tym samym nasz klub rozpocznie oficjalne przygotowania do rundy rewanżowej.

Po zawirowaniach na ławkę trenerską powraca Sławomir Kraczek. Trwają zaawansowane rozmowy dotyczące wzmocnień drużyny, ale jest jeszcze za wcześnie by podać konkretne nazwiska. Póki co do drużyny powraca wychowanek klubu Radosław Dąbrowski. Klub zgodził się na transfer Józefa Kaczmarczyka do "Orła" Marszowice. Suma odstępnego nie została podana.

Burza Swojków Siedlce II
Czarni Piekary Oleśnica Mała
Chwalibożyce II Tramp Dziuplina
Widawa Grędzina 7:1 Logan II Kurów
Dębina Syrena Jaczkowice
Pogoń Kopalina Ścinawa Polska
Jankowianka Wierzbno 5:0 MGLKS Zaodrze Oława

WTOREK 18.00

CZWARTEK 18.00

ZAODRZE ul. Bażantowa

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Wspierają nas: